Susisiekite: +370 (648) 74-954

Masažas – akių grožiui ir sveikatai

Masažas – akių grožiui ir sveikatai

Nuo seniausių laikų masažas daugelyje civilizacijų buvo laikomas grožio, jaunystės ir sveikatos šaltiniu. Masažas gerina kraujotaką, audiniai geriau aprūpinami maisto medžiagomis ir deguonimi. Masažuojant stimuliuojama limfos apytaka, todėl mažėja patinimai, paburkimai, lengviau pasišalina toksinai, tampame žvalesni ir sveikesni. Taip pat atsikratoma raumenų įtampos, pagerinamas jų tonusas, gražėja ir stangrėja oda. Nepaisant didžiulės masažo teikiamos naudos, daugeliui žmonių šis sveikatos gerinimo būdas vis dar atrodo prabanga, o ne būtinybė. Tai – nepigus ir laiko reikalaujantis malonumas. Laimei tokios technologijos kaip inovatyvus TianDe vibromasažuoklis gali tai pakeisti.

Seniausias sveikatos gerinimo būdas

Vakarų pasaulyje masažas gyvuoja palyginus neilgai, todėl dauguma mūsų jį vis dar laikome prabanga. Tačiau Rytų šalyse masažas nuo seno užima itin garbingą vietą tarp tradicinių gydymo metodų.

Yra istorinių įrodymų, jog Kinijoje masažas buvo naudojamas jau 2500 metų prieš mūsų erą. Tradicinėje Indijos medicinoje – ajurvedoje – masažas buvo laikomas ne malonumu, o būtinybe, kad žmogus išliktų sveikas ir jaunatviškas. Japonės nuo seniausių laikų saugojo efektyvaus veido masažo paslaptis. Japoniškasis kobido masažas dabar užkariauja ir mūsų grožio salonus. Na o senovės graikai išpopuliarino sportinį masažą, kuriuo lengvindavo savo atletų ir karių raumenų skausmus. Net žymusis medicinos tėvas Hipokratas negailėjo masažui gerų žodžių. Taigi, masažą galima laikyti viena seniausių bei efektyviausių iki mūsų laikų išlikusių sveikatos gerinimo ir gydymo procedūrų.

Pagaliau masažas prieinamas visiems

Masažą mėgsta beveik visi, tačiau ne kiekvienas išgali sau leisti brangias masažo procedūras. Vakarų pasaulyje ilgą laiką masažas buvo egzotika, o vėliau – brangus labiau pasiturinčių žmonių malonumas. Šiuo metu masažo salonų pilna kiekviename mieste, tačiau iš tiesų leisti sau ten apsilankyti gali ne kiekvienas.

Kita alternatyva – savimasažas. Gausu įvairių masažo technikų, kurias galime pritaikyti namuose patys sau. Tačiau tam dažnai pagailime laiko ar tiesiog pritingime tuo užsiimti. Laimei, naujosios technologijos leidžia mėgautis masažu neišleidžiant daug pinigų ir neįdedant pastangų. Elektrinis masažuoklis – tai vienkartinė investicija, kuri atsipirks jau po keleto kartų.

Tarptautinė kompanija TianDe sujungė žinias apie senovinius masažo būdus ir naujausias technologijas, kad sukurtų inovatyvų masažo aparatą. TianDe vibromasažuoklis skirtas vienai svarbiausių, bet bene dažniausiai pamirštamų kūno vietų – akims ir paakių sričiai.

Gerina regėjimą ir gražina paakių odą

Net tie, kurie kasdien mankštinasi ir reguliariai vaikšto į masažo saloną, veikiausiai retai pagalvoja apie akių sritį. Tačiau būtent akys yra vienas svarbiausių kūno organų. Regėjimo svarbą dažnai įvertiname tik tuomet, kai jis ima silpti. Masažas – puikus būdas užbėgti tam už akių.

TianDe vibromasažuoklis akims gerina audinių kraujotaką ir taip stiprina regėjimą. Taip pat vibromasažo metu atsipalaiduoja įsitempę raumenys, todėl mažėja raukšlės. Masažuoklis pagerina limfos tekėjimą, o tai reiškia, jog atsikratysite patinimų ir paburkimų aplink akis.

Pastebėta, jog naudojant TianDe vibromasažuoklį akims, atsipalaiduoja tiek akys, tiek raumenys aplink jas. Tai padeda atsikratyti streso, lengviau užmigti. Masažuoklis ypač naudingas tiems, kurie dirba įtemptą darbą, ilgai žiūri į kompiuterį, mokosi ar ilgai vairuoja. Taip pat tai nepakeičiama priemonė norintiems gražesnės, stangresnės odos aplink akis.

TianDe vibromasažuoklis akims veikia keturiais būdais: atlieka vibracinį bei pneumatinį masažą, infraraudonųjų spindulių (šiluminę) ir garso terapiją. Tai – patikimas būdas atsikratyti akių nuovargio ir pagerinti išvaizdą. Ir visa tai galėsite daryti net neišeidami iš namų!

 

 

 

 

 

Pastebėta, jog naudojant TianDe vibromasažuoklį akims, atsipalaiduoja tiek akys, tiek raumenys aplink jas. Tai padeda atsikratyti streso, lengviau užmigti. Masažuoklis ypač naudingas tiems, kurie dirba įtemptą darbą, ilgai žiūri į kompiuterį, mokosi ar ilgai vairuoja. Taip pat tai nepakeičiama priemonė norintiems gražesnės, stangresnės odos aplink akis.

TianDe vibromasažuoklis akims veikia keturiais būdais: atlieka vibracinį bei pneumatinį masažą, infraraudonųjų spindulių (šiluminę) ir garso terapiją. Tai – patikimas būdas atsikratyti akių nuovargio ir pagerinti išvaizdą. Ir visa tai galėsite daryti net neišeidami iš namų!

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink