SNAKE FACTOR

Užtikrina greitą regeneraciją ir pažeistos odos sugijimą, efektyviai minkština, drėkina ir maitina pėdas bei kojų pirštų odeles, atgaivina odą, dezodoruoja

€6.13

TianDe atkuriamasis pėdų kremas, minkština suragėjusius odos sluoksnius ant kulnų ir padų, pašalina įtrūkimus, minkština kojų pirštų odeles, efektyviai drėkina ir maitina odą

€2.60

Drėkina ir švelnina pėdas; pasižymi kvapus šalinančiu poveikiu; šalina odos sudirgimą ir prakaito formavimąsi, puoselėja ir grąžina odą.

€2.60

Efektyviai drėkina ir maitina odą, skatina ląstelių regeneraciją

€5.82

Šampūne yra gyvatės lipidų - alfa-linolo rūgšties, kuri yra natūralus plaukų „lipidų šaltinio“ komponentas.  Lipidai vaidina lemiamą reikšmę plaukų sveikatai ir išvaizdai.

€12.10

TianDe gelis švelniai rūpinasi švelnia oda aplink akis, aktyvina kolageno gamybą, akivaizdžiai stangrina odą, prisotina ją drėgme ir vitaminais, išlygina  mimikos linijas.

€18.00

Švelnus kremas efektyviai prižiūri odą visą dieną. Gyvatės aliejus kartu su Brillian-KS68 kompleksu kovoja su visais matomais odos senėjimo požymiais.

€18.00

TianDe  Tonikas veiksmingai valo odą nuo riebalų pertekliaus, nešvarumų ir makiažo, padidindamas anti-senėjimo priežiūros efektyvumą. Turtingos sudėties produktas daro odą sudrėkintą, pakyla jos tonas, ji atrodo pastebimai jaunesnė.

€13.20

Šis ypatingas TianDe   pilingas: giliai valo odą. Tinka bet kokiam  odos tipui. Gelinis, beabrazyvinis pilingas  pašalina pleiskanojimą, greitai atnaujina odą.

€8.20

Rašyk
Skambink